skip to Main Content
NAŠE DIVIZE
TTP Personnel

Permanent Placement:

Zaměstnat toho pravého člověka na hlavní pracovní poměr může být velmi náročný úkol. Rádi budeme v hledání vaším partnerem. Specializujeme se na konkrétní oblasti trhu – díky tomu rozumíme všem vašim požadavkům, které při výběru vhodného zaměstnance máte.

Hledám specialisty na HPP

Temporary Labour:

Potřebujete dočasně přidělït zaměstnance pro váš projekt, ale nechcete objednávat subdodavatele na IČO? Rádi vám zprostředkujeme i takto flexibilní personální služby, a to při splnění veškerých zákonných požadavků.

Potřebuji dočasně přiděleného zaměstnance

TTP Consult

Contracting:

Sháníte rychle odborníka pro váš projekt, který bude schopen zapojit se prakticky ihned? Naši smluvní partneři jsou flexibilní specialisté, kteří váš projekt pomohou dovést do úspěšného cíle.

Mám zájem o kontraktory

Managed Services:

Hledáte partnera, který pro vás zkonsoliduje vám již známé kontraktory, či menší společnosti pro externí dodávku? Rádi tuto administrativní a právní činnost převezmeme za vás a zabezpečíme bezstarostný průběh od zasmluvnění až po proplacení faktur.

Hledám Umbrella Company či partnera na Third Party Management
TTP Solutions

Fixed time, fixed price:

Zabezpečíme všechny vaše projekty na klíč, a to na základě smlouvy o dílo. Jsme schopni zajistit široké spektrum služeb od překladů technické dokumentace až po vývoj interní aplikace. Není tak nutné najímat více dodavatelů a řešit jednotlivé části projektu s každým z nich zvlášť.

HR Outsoursing:

Svěřte nám své podpůrné a vedlejší činnosti, které externě zajistíme, a vy se tak můžete soustředit jen na svůj projekt. Zaměřujeme se na tyto oblasti: recruitment, payrolling, training, employer branding a HR marketing.

Potřebuji zabezpečit komplexní řešení
Back To Top