skip to Main Content
Uchopte kariéru do svých rukou
Kdo jsme?

Skupina TTP byla založena v roce 2010 jakožto český poskytovatel personálně-poradenských služeb. TTP je mladá, dynamická společnost, která se od svého počátku soustavně vyvíjí. Založení pěti poboček, mezinárodní expanze a zaměření na jednotlivé konkrétní segmenty trhu souvisí s rychlým růstem společnosti.

Kromě České republiky nabízí své služby také na Slovensku, v Německu a Rakousku. TTP se specializuje na oblasti IT, digitální marketing, Banking & Financial Services, Telekomunikace, Retail a Engineering. Služby jsou rozdělené do třech divizí: TTP Consult, TTP Personnel a TTP Solutions. Kvalita služeb a řešení skupiny TTP a veškerých divizí je certifikována podle normy ISO 9001:2009.

Dynamický růst společnosti se odráží nejen v nárůstu počtu interních zaměstnanců a skupinového obratu, ale především i ve spokojenosti zákazníků na lokálních trzích, kteří se na skupinu TTP obracejí čím dál častěji s novými poptávkami a vyjadřují k nabízeným službám vysokou důvěru.

S novým projektem či náborem zaměstnanců se často objeví otázka, zda vhodného kandidáta zaměstnat na hlavní pracovní poměr, využít externího spolupracovníka na dobu určitou či zakoupit celé řešení na míru. Našim klientům nabízíme všechny tři varianty: pokud je to možné, snažíme se být partnerem již v přípravné fázi a navrhnout našemu zákazníkovi optimální řešení, které mu umožní daný problém efektivně vyřešit.

U TTP ráda pracuji, protože mi umožňuje pracovat s mým týmem na mezinárodní úrovni a poznávat tak nové lidi a prostředí za hranicemi mé rodné země. Mojí motivací jsou především lidé – od mých kolegů z různých zemí Evropy, až po spokojené zakazníky a kandidáty, kterým se vždy snažím najít oboustranně optimální řešení. Ráda za sebou vidím výsledky své práce a tady se mi jich dostává.

Dominika Zientková, Senior Account Manager

V TTP pracuji rád, protože každý den je plný nových výzev, kdy je třeba řešit situace a momenty, s nimiž jsem se do té doby mnohdy ani nesetkal. Především je tu ale výborný pracovní kolektiv a přátelská atmosféra.

Tomáš Hon, Finance & Controlling Manager

Personální struktura

Back To Top