IT Analytik

Předpokládaný nástup 06.09.2019
Lokalita Ostrava
Obor Analyst - Software
Typ kontraktu Permanent

Popis zákazníka

The accession of our customer on the Czech market in 2000 was good news for advertising agencies and also for end consumers. From the moment of entry, customer had become one of the fastest growing manufacturers and importers of advertising textile in Czech Republic. Notwithstanding that customers are advertising agencies, for our client is also important satisfaction of end consumers for whom the production is designated.

Váš kontakt v TTP consult

Vladimír Malý +420 734 551 172 vladimir.maly@www.ttpeurope.com

Náplň práce:
  • účast na projektových poradách
  • sběr a analýza požadavků vyplývajících ze strategie IT oddělení a firmy
  • analýza, tvorba a aktualizace dokumentace a navrhování technických řešení
  • integrace aplikací do stávající architektury
  • odhady pracností pro realizaci projektu
  • komunikace s vývojáři / konzultace navrhovaných řešení
  • zajišťování školení uživatelů (interní)
  • spolupráce na testování aplikací
  • spolupráce na řešení zákaznických požadavků v rámci správy aplikací
Požadujeme:
  • vyšší odborné vzdělání
  • angličtina na mírně pokročilé úrovni
  • skvělé analytické a logické myšlení
  • konstruktivní přístup k řešení problémů
  • pokročilá znalost MS Office
  • praktické zkušenosti s UML a Enterprise Architect
  • proaktivní přístup k řešení zadaných úkolů a schopnost týmové spolupráce
  • chuť se učit novým věcem
  • spolehlivost a odpovědnost

Výhodou:

  • zkušenosti s analýzou a testováním
  • základní znalost s databázemi a SQL
  • základní znalost procesního řízení výhodou
Nabízíme:
  • stabilní finanční hodnocení
  • možnost profesní seberealizace a dalšího růstu
  • dlouhodobou perspektivu v trvale rostoucí firmě s nadnárodním působením
  • práci v dynamickém, zkušeném a přátelském kolektivu
  • odborná školení a jazykové kurzy v místě pracoviště
  • stravenky
  • plně zajištěný pitný režim, ovoce pro zaměstnance
  • nákup firemních produktů za zvýhodněné ceny
  • 25 dní dovolené

Back To Top