SW Tester

Předpokládaný nástup 29.05.2019
Lokalita Ústí nad Labem
Obor Test Specialist
Typ kontraktu Permanent

Popis zákazníka

The accession of our customer on the Czech market in 2000 was good news for advertising agencies and also for end consumers. From the moment of entry, customer had become one of the fastest growing manufacturers and importers of advertising textile in Czech Republic. Notwithstanding that customers are advertising agencies, for our client is also important satisfaction of end consumers for whom the production is designated.

Váš kontakt v TTP consult

Vladimír Malý +420 734 551 172 vladimir.maly@ttpeurope.com

Jaká bude Vaše náplň práce:

  • Automatické i manuální testování interně vyvíjených aplikací (prakticky pokrytí celé fáze testování).
  • Tvorba test-cases a příprava test-scriptů na základě analytické dokumentace a analýzy systému.
  • Spolupráce a dohled nad tvorbou testů při vývoji SW.
  • Správa a údržba testovacích prostředí, testovacích dat, testovacích účtů, apod.
  • Tvorba a organizace UAT včetně sběru a revize výstupů.
  • Tvorba test reportů a jejich publikace/prezentace.
  • Komunikace s IT/Business analytiky a vývojáři.
  • Pravidelná komunikace projektových statusů jako součást agilního týmu.
Od ideálního kandidáta požadujeme:
  • Vysokou míru samostatnosti.
  • Schopnost obhájit/prosadit vlastní názor.
  • Skvělé analytické a logické myšlení.
  • Prokazatelné zkušenosti s testováním SW.
  • Konstruktivní přístup k řešení problémů.
  • Pokročilá znalost MS Office.
  • Praktické zkušenosti s UML a Enterprise Architect.
  • Znalost principů a metodik vývoje SW (RUP, SCRUM, apod.) výhodou.
  • Proaktivní přístup k řešení zadaných úkolů a schopnost týmové spolupráce.
  • Flexibilní a ochotný pracovat v různých strategických a operativních rolích napříč firmou.
  • Komunikativní znalost AJ na úrovni B1.
Na pracovní pozici nabízíme:
  • Stabilní finanční hodnocení.
  • Možnost profesní seberealizace a dalšího růstu.
  • Dlouhodobou perspektivu v trvale rostoucí firmě s nadnárodním působením.
  • Práci v dynamickém, zkušeném a přátelském kolektivu.
  • Odborná školení a jazykové kurzy v místě pracoviště.
  • Příležitost využití cizích jazyků v mezinárodním prostředí.
  • Stravenky a jídelna v místě pracoviště.
  • Plně zajištěný pitný režim, ovoce pro zaměstnance.
Informace o pozici:
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem
  • Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
  • Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
  • Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
  • Požadované jazyky: Angličtina (středně pokročilá)

Back To Top